Oliwianie.pl

Portal Rady Dzielnicy Oliwa

Aktualności

Studium Pasma Alei Grunwaldzkiej - zaproszenie na warsztaty

czwartek, 21 wrzesień 2023 20:36
Szanowni Państwo! serdecznie zapraszamy na kolejny cykl warsztatów w ramach prac nad Studium Pasma Alei Grunwaldzkiej.  Spotkania w tym cyklu odbędą się grupach mieszkańców i interesariuszy z poszczególnych obszarów: Stara Oliwa i rejon AWFIS, Nowa Oliwa, Strzyża Dolna, Wrzeszcz Centrum, Dzielnica Wiedzy.

Czytaj więcej...

„Ciszej” – Miejski spacer literacko-przyrodniczy

poniedziałek, 18 wrzesień 2023 20:31
Biblioteka Oliwska wraz z Radą Dzielnicy Oliwa zaprasza na spacer z Salcią Hałas. Będzie o tym, co najbliżej w miejskiej przyrodzie. O myszach, które przemieszczają się między wymiarami, o gołębiach, które rozpoznają gatunki malarstwa i o pająkach, które udają kwiaty. Będzie też o roślinach, które rosną w szczelinach chodnika. Nazywamy je chwastami, tymczasem są magicznymi ziołami. Miejsce zbiórki pod Biblioteką.

Czytaj więcej...

Wspieraj Oliwę w głosowaniu na projekty Budżetu Obywatelskiego w Gdańsku 2024

poniedziałek, 11 wrzesień 2023 17:47
Kiedy? Od 11 września 2023 r. od godz. 0:00 do 25 września 2023 r. do godziny 23:59

Czytaj więcej...

Wyniki V turnieju piłki nożnej pamięci prezydenta Pawła Adamowicza

środa, 06 wrzesień 2023 22:51
9 sierpnia na boisku szkoły „Fregata” w Oliwie rozegrano finałowy turniej piłki nożnej drużyn dzielnic miasta Gdańska poświęcony pamięci Prezydenta Pawła Adamowicza.  Organizatorami turnieju byli: Rada Dzielnicy Oliwa, klub AD-REM i  GZSiSS -  DCS Oliwa.

Czytaj więcej...

Integracyjne spotkanie polsko-ukraińskie

czwartek, 17 sierpień 2023 07:08
19 sierpnia zapraszamy na drugą odsłonę wydarzenia Dom/Дім. Tym razem organizujemy piknik w ogrodzie! Integracyjne spotkanie polsko-ukraińskie odbędzie się przy ul. Wita Stwosza 23 w Gdańsku Oliwie. Wydarzenie będzie obfitować w wiele atrakcji zarówno dla młodszych, jak i starszych, dlatego zapraszamy całe rodziny do spędzenia z nami sierpniowej soboty.

Czytaj więcej...
Parse error in downloaded data