Rada Dzielnicy Oliwa

sobota, 17 listopada 2018 r.

AktualnościRadni DzielnicyKomisje

DyżuryStatutDokumentyKontakt

Wyniki turniejów o puchary Święta Narodowego Trzeciego Maja

13.05.2013

W okresie od 3 do12 maja 2013 roku rozegrane zostały turnieje piłkarskie w 3 kategoriach wiekowych organizowane o puchary Święta 3 Maja - ufundowane przez Europosła Jarosława Wałęsę.Turnieje zostały przeprowadzone na boisku o sztucznej i bezpiecznej nawierzchni ZKPiG Nr 17 w Gdańsku Oliwie.


Organizatoramiturniejów byli: Klub „AD-REM", GOKF, ZKPiG NR 17 przywsparciu Wydziału Promocji UM Gdansk, Rady Osiedla Oliwa oraz Przyjaciół Młodzieży i Sportu takich jak ENERGA SA i KK SKOK .

W kategori iseniorów I miejsce zdobyła zasłużenie ekipa Klubu "AD-REM", wygrywając wszystkie mecze finałowe - 6 PKT - BRAMKI 19:9 grająca wskładzie; Emil Przyzycki, Jacek Pepliński, Tomek Sroka, Michał Stojański, Marcin Wiesiołek, Mateusz Missa.

II MIEJSCE zajęła drużyna FALA GDANSK" - 3 PKT -BRAMKI 12:10

III MIEJSCE- „PRAKTIKER OLIWA" - 3 PKT - BRAMKI 10:11

IV MIEJSCE - „POMPELIUSZE OSOWA"- 0 PKT - BRAMKI 8:19

Najlepszym bramkarzem został Emil Przyżycki / „AD-REM"

Królem Strzelców został Marcin Wiesiołek /"AD-REM"- 8 BRAMEK

Do wyróżniających się zawodników w tej grupie oprócz zwycięzców należeli : Marek Falkowski, Stanisław Mróz, Łukasz Rumiński, Tomek Kowalewski.


W kategorii gimnazjalnej zwyciężyła drużyna Gimnazjum nr 24 Oliwa, grająca w składze: Bartek Kowalewski, Kamil Jemiołkowski, Łukasz Wołkowicz, Krystian Graboś, Sylwian Derda, Jakub Lach, Przemek Dalecki.


Drużyna ta zwyciężyła w finale z zespołem KWADRAT WRZESZCZ 8 : 3

III MIEJSCE zajęła drużyna GIMNAZJUM Nr 1

IV MIEJSCE ekipa STRZYŻE

Najlepszym bramkarzem uznano Bartka Kowalewskiego Gimnazjum Nr 24

Najlepszym zawodnikiem został Jakub Lach - 6 bramek

Do wyróżniających się zawodników, oprócz zwycięzców, nalezeli:
Przemek Dalecki, Dawid Połubiński, Dominik Jerzak i Szymon Lange.

W kategorii najmłodszej Szkół Podstawowych niespodziewanie ale całkiem zasłużenie zwyciężyła Szkoła Podstawowa Nr 35 Gdańsk Oliwa w składzie : Dominik Kraszewski, Igor Markowski, Patryk Winikajtys, Octawian Durzyński, Adam Materny, Kamil Belecki pod opieką Ryszarda Riviery.

II MIEJSCE - Szkoła Podstawowa Nr 52 WRZESZCZ

III MIEJSCE- Zajęła drużyna DOS GOKF OLIWA

Do wyróżniających się zawodników w tej grupie, oprócz zwycięzców, należeli: Artur Domański, Krzysztof Garnik, Jan Niekrasz, Olek Bulski.

Najlepszym zawodnikiem został uznany Adam Materny.

Zawodnikami Fair Play zostali - Octawian Durzyński i Dawid Wojtasik.

Zwycięskie zespoły otrzymały puchary europosła Jarosława Wałęsy oraz medale i dyplomy ufundowane przez GOKF a także nagrody rzeczowe otrzymane od Przyjaciół Sportu i Młodzieży - KK SKOK, ENERGA SA, RSM „Budowlani" oraz Wydziału Promocji Miasta Gdańsk.

Organizatorzy dziękują także instruktorowi rekreacji Mariuszowi Pawłowiczowi oraz Radnemu Osiedla Oliwa Tomaszowi Strugowi za pomoc w przygotowaniu i organizacji turniejów.

Kierownik Klubu „AD-REM”

Ryszard Riviera

wstecz...