Rada Dzielnicy Oliwa

sobota, 17 listopada 2018 r.

AktualnościRadni DzielnicyKomisje

DyżuryStatutDokumentyKontakt

Turniej Piłki Nożnej z okazji Święta Narodowego Trzeciego Maja - Wyniki

16.05.2014

KOMUNIKAT KONCOWY TURNIEJÓW PIŁKARSKICH Z OKAZJI
ŚWIETA 3 MAJA i X ROCZNICY PRZYSTĄPIENIA POLSKI DO UNIiUROPEJSKIEJ.-

W okresie 3 – 11 maja 2014r rozegrane zostały turnieje piłkarskie w 2 kategoriach wiekowych organizowane o puchary Swieta 3 Maja i X Rocznicy Polski w Unii Europejskiej– ufundowane przez Posła do Parlamentu Europejskiego Jarosława WAŁĘSĘ.

Turnieje zostały przeprowadzone na boisku o sztucznej bezpiecznej nawierzchni ZKPiG Nr 17
Gd-Oliwa ul.Cystersów 13
Organizatorami turniejów byli: Klub „AD-REM”, GOKF, ZKPiG Nr 17 przy wsparciu Wydziału Promocji UM Gdansk, Rady Osiedla Oliwa oraz Przyjaciół Młodziezy i Sportu takich jak
TREFL i LECHIA.



W KATEGORII SENIORÓW w finałach walka toczyła się do końcowego gwizdka ostatniego meczu- trzy ekipy zdobyły po 6 pkt i decydowała tzw”mała tabela” pomiędzy nimi.

I MIEJSCE zdobyła ekipa „STOGI” grająca w składzie : Piotr STOBBA, Sebastian JEWIARZ, Dariusz NOWATORSKI, Piotr PLICHTA, Jakub SPICHETA, Marek PLICHTA, Krystian PLICHTA, Zbigniew PLICHTA.

II MIEJSCE zdobyła druzyna „AD-REM”/która jako jedyna wygrała ze STOGAMI 6:5 ,ale uległa

zespołowi DOS OLIWA 7:5 który zajął III MIEJSCE

IV MIEJSCE – zespół ZSAK OLIWA/Najmłodszy zespół turnieju/

NAJLEPSZYMI SNAJPERAMI ZOSTALI : MATEUSZ NADOLNY /DOS OLIWA / - 9 GOLI/najlepszy zawodnik/ przed MARCINEM WIESIOŁKIEM /AD-REM/-7 BRAMEK

Do wyróżniajacych się zawodników w tej grupie oprócz zwycięzców i wyróżnionych należeli: TOMEK SROKA, MICHAŁ STOJAŃSKI, DAMIAN BELECKI.


W KATEGORII GIMNAZJALNEJ ZWYCIĘŻYŁA DRUŻYNA KLUBU „AD-REM” OLIWA oparta w większości na uczniach GIMNAZJUM Nr 24 GDAŃSK - grająca w składzie : BARTEK KOWALEWSKI/NAJLEPSZY ZAWODNIK TURNIEJU / Kamil BELECKI, Artur DOMAŃSKI, Jan GOLEC, Olek BULSKI, Igor MARKOWSKI - która nie doznała porażki w turnieju /stosunek bramek 12:5/

II MIEJSCE – zespół PRZYMORZE –

III MIEJSCE – DRUZYNA GIMNAZJUM Nr 1 /STRZYŻE/

IV MIEJSCE EKIPA DOS OLIWA

NAJLEPSZYM SNAJPEREM został PAWEŁ OBŁOŃSKI/Przymorze/ 6 bramek w finałach/ przed Michałem ZABROCKIM /Gimn Nr 1 / -5 bramek .

NAJLEPSZYM BRAMKARZEM w tej grupie został uznany Oliwer RYMSZA/Przymorze/

W tej grupie do wyróżniających się graczy oprócz zwycięzców i wyróżnionych należeli :
Maciej WITEK, Ireneusz WALDOWSKI, Krystian MOCARSKI.


ZWYCIĘSKIE ZESPOŁY i WYRÓŻNIENI ZAWODNICY OTRZYMALI PUCHARY EUROPOSŁA JAROSŁAWA WAŁĘSY oraz medale i dyplomy ufundowane przez GOKF a także nagrody rzeczowe otrzymane od Przyjaciół Sportu i Młodzieży - TREFL , LECHIA ,RADĘ OSIEDLA OLIWA, RSM „Budowlani” oraz Wydziału Promocji Miasta Gdansk.

Obsługę medyczną oraz sędziowską w grupie starszej zabezpieczył GOKF Gdańsk.

Organizatorzy dziękują także Przewodniczącemu Zarządu Osiedla OLIWA Tomaszowi STRUGOWI za pomoc w przygotowaniu i organizacji turniejów.





Za Komitet Organizacyjny:

Kierownik Klubu „AD-REM”
Ryszard Riviera

wstecz...