Rada Dzielnicy Oliwa

wtorek, 19 marca 2019 r.

AktualnościRadni DzielnicyKomisje

DyżuryStatutDokumentyKontakt

Oliwa Ożywa 2

03.06.2014

Jesteśmy Dwie Ole, czyli Ola Mrozowska i Ola Tatarczuk i chciałybyśmy zaprosić do wzięcia udziału w projekcie sąsiedzkim: Oliwa Ożywa!

Na wiosnę 2013 roku w ramach corocznej imprezy plenerowej pt.: PARKOWANIE, która od 7 lat odbywa się latem w Parku Oliwskim i naszej dzielnicy, stworzyłyśmy ogród miejski na rogu ulic Orkana i Grottgera. Wraz z mieszkańcami Oliwy z nielegalnego wysypiska śmieci zbudowałyśmy przepiękny skwerek do wypoczynku. Dzięki wspólnej pracy zmieniliśmy zaniedbaną, przeszkadzającą wszystkich przestrzeń w ogród.


Relację z zeszłorocznego działania znajdziesz w tym albumie: https://www.facebook.com/aleks.tatarczuk/media_set?set=a.10200711529763761.1073741833.1027055095&type=3

Teraz chciałybyśmy zaprosić Państwa wraz z sąsiadami do zmiany swojego podwórka w piękny ogród. Jeśli w Twojej okolicy znajduję się nieużytek, który ci przeszkadza, szpeci Twoją okolicę i chcesz to zmienić – weź udział w ankiecie i daj nam znać.
Warto dodać, że działanie to będzie sfinansowane w ramach tegorocznej edycji PARKOWANIA, której tematem przewodnim jest DOM i jest to doskonała okazja, żeby wraz z sąsiadami upiększyć przestrzeń wokół swojego domu i sprawić, że nasza dzielnica będzie jeszcze zieleńsza i piękniejsza. Dokonaj zmiany w swoim życiu i otoczeniu!


Prosimy o wypełnienie krótkiej, anonimowej ankiety, która pozwoli wybrać nam miejsce, które najbardziej potrzebuje interwencji i naszej pomocy, aby Oliwa Ożyła!


>>>Link do ankiety<<<

wstecz...