Oliwianie.pl

Portal Rady Dzielnicy Oliwa

Poniżej przedstawiamy pismo skierowane do Rady Oliwy przez Nadleśnictwo Gdańsk. Prosimy o przesyłanie uwag do Rady Oliwy do 2 lutego na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..  Uwagi te przekażemy dalej do Nadleśnictwa Gdańsk. Wtedy będziemy mogli również opublikować odpowiedź na postulaty mieszkańców i Rady Dzielnicy.

Szanowni Państwo,

Na Państwa ręce przesyłam informację o cięciach odnowieniowych i pielęgnacyjnych, które zostaną przeprowadzone w lasach zarządzanych przez Nadleśnictwo Gdańsk w 2022 r.

Jednocześnie informuję, że wszystkie zabiegi gospodarcze wykonywane przez Nadleśnictwa Gdańsk prowadzone są w celu zapewnienia trwałości lasów, z uwzględnieniem potrzeb, zarówno hodowlanych, sanitarnych, jak i rekreacyjnowypoczynkowych a także ochrony przyrody. Pragnę także zapewnić, że dokonamy wszelkich starań, aby prace te nie stanowiły istotnych utrudnień dla mieszkańców pobliskich osiedli i osób korzystających z lasu.

Mapę planowanych zabiegów gospodarczych znajdą Państwo na stronie Biuletynu Informacji Publicznej Nadleśnictwa Gdańsk w Zakładce „Wystąpienia, komunikaty i ogłoszenia”, na stronie internetowej Nadleśnictwa Gdańsk lub pod linkiem: https://arcg.is/1y9rSy

Zapytania i uwagi dotyczące planowanych zabiegów gospodarczych należy kierować do dnia 04.02.2022 r. za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Z poważaniem,

Janusz Mikoś

Nadleśniczy Nadleśnictwa Gdańsk


Aktualności

Radni Dzielnicy

Dyżury

Komisje