Oliwianie.pl

Portal Rady Dzielnicy Oliwa

Aktualności

Międzywyznaniowa Wigilia Oliwska

środa, 30 listopad 2022 12:35
Spotkanie przy wspólnym stole i międzywyznaniowa modlitwa, polsko-ukraiński spektakl muzyczny, świąteczny kiermasz, warsztaty dla dzieci i oczywiście piaskowa szopka – coroczna Międzywyznaniowa Wigilia Oliwska odbędzie się w sobotę, 17 grudnia 2022.

Czytaj więcej...

Spotkanie autorskie - Stanisław Danielewicz

środa, 09 listopad 2022 11:33
Zapraszamy do Biblioteki Oliwskiej na spotkanie autorskie ze Stanisławem Danielewiczem. Spotkanie odbędzie się 17 listopada o godz. 18:00

Czytaj więcej...

Spotkanie z Wiktorią Bieżuńską w Bibliotece Oliwskiej

środa, 09 listopad 2022 11:00
Biblioteka Oliwska i Rada Dzielnicy Oliwa zapraszają na spotkanie z Wiktorią Bieżuńską autorką książki pt. „Przechodząc przez próg, zagwiżdżę”. Spotkanie poprowadzi Barbara Piórkowska.

Czytaj więcej...

Spotkanie autorskie z Przemysławem Borkowskim

środa, 09 listopad 2022 10:53
Biblioteka Oliwska wraz z Radą Dzielnicy Oliwa przygotowała kolejną gratkę dla miłośników kryminałów! Zapraszamy na spotkanie z Przemysławem Borkowskim – autorem powieści kryminalnych, w tym znakomicie przyjętej trylogii z psychologiem Zygmuntem Rozłuckim („Zakładnik”, „Niedobry pasterz”, „Widowisko”) oraz serii z prokurator Gabrielą Seredyńską („Rytuał łowcy”, „Śmierć nie ucieknie”, „Wieża strachu”).

Czytaj więcej...

Zwołanie XVI sesji Rady Dzielnicy Oliwa Odebrane

poniedziałek, 07 listopad 2022 21:38
Zwołuję 14 listopada (poniedziałek) o godzinie 18.30 obrady XVI sesji Rady Dzielnicy Oliwa w siedzibie Rady przy ul. Opata Jacka Rybińskiego 10, z następującym porządkiem obrad: Uchwała w sprawie mpzp Oliwa Górna w rejonie ulic Spacerowej i Kwietnej w mieście Gdańsku. Uchwała w sprawie mpzp Oliwa Górna w rejonie ulic Kościerskiej i Bytowskiej w mieście Gdańsku. Uchwała w sprawie stwierdzenia wygaśnięcia mandatu radnego Wojciecha Walani. Uchwała w sprawie podziału środków przeznaczonych do dyspozycji Rady Dzielnicy na 2022 rok. Uchwała w sprawie wprowadzenia przy ul. Piastowskiej w Oliwie poboru opłat za parkowanie w ramach Strefy Płatnego Parkowania. Dyskusja na temat możliwości korekty administracyjnych granic dzielnicy Oliwa. Wolne wnioski. Zakończenie obrad.     Przewodnicząca Rady Dzielnicy Oliwa Zofia Pomirska
Parse error in downloaded data